Sęk w tym, że jesteśmy profesjonalistami

transport krajowy i międzynarodowy

Transport krajowy i zagraniczny

Firma Drewpłyt to nie tylko skład drewna czy usługi bezpośrednio z nim związane. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie logistyki, takie jak transport krajowy i zagraniczny. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Usługi transportowe świadczone przez naszą firmę są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zaletą naszej firmy jest to, że oferujemy zarówno transport krajowy, docierając do każdego miejsca w Polsce, jak i transport międzynarodowy. W ramach usługi transportu zagranicznego dowieziemy lub odbierzemy zamówiony przez Państwa towar z większości krajów europejskich.
Transport krajowy i zagraniczny, którym zajmujemy się na co dzień, pozwolił nam zgromadzić niezbędne, do tego typu usług, doświadczenie spedycyjno-transportowe oraz zaplecze techniczno-logistyczne. Dysponujemy pokaźnym taborem pojazdów dostawczych o ładowności do 1,5 tony, które są umożliwiają szybki i bezpieczny przewóz towarów różnego rodzaju. Naszą flotę tworzą: auta plandekowe z windą załadowczą, busy (blaszanki) o DCM do 3,5 tony oraz samochody skrzyniowe.
Posiadanie nowoczesnego zaplecza technicznego pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usług transportowych, takich jak: przewozy towarowe, przeprowadzki (w tym wniesienie towaru do mieszkań, biur, itp.), wywóz towaru, przewóz ładunków, mebli czy sprawna organizacja całych procesów transportowych i logistycznych. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo przewożonego towaru. Dlatego też zarówno transport, jak i towary objęte są ubezpieczeniem podczas przewozu. Nasz wykwalifikowany personel dba o to, by każdy towar dotarł do Państwa na czas i w nienaruszonym stanie.
Oferujemy Państwu szybką i sprawną realizację zamówień, profesjonalny załadunek i rozładunek towaru oraz spersonalizowane podejście do każdego zlecenia. Świadczone przez nas usługi transportowe korelują z przystępnymi cenami. Wybierając nasze usługi, mogą być Państwo pewni, że będą one świadczone z największą starannością i na najwyższym poziomie, a Państwa towar znajdzie się w dobrych rękach. Więcej na temat transportu krajowego i zagranicznego realizowanego przez firmę Drewpłyt, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: drewplyt.com.pl .Zapraszamy!

« »