Sęk w tym, że jesteśmy profesjonalistami

Usługi transportowe wewnętrzne

dla składu drewna Drewpłyt

Transport - skład drewna grudziądz

Skład drewna i eko opału w Grudziądzu świadczy usługi transportu krajowego i zagranicznego produktów zakupionych w naszym składzie drewna. Towary przewozimy samochodami dostawczymi  o maksymalnym DMC  do 3,5 tony. W jednym transporcie możemy przewieźć maksymalnie 1,5 tony zakupionego u nas towaru.  Państwa  towar dostarczymy pod wskazany adres w wybranym przez Was terminie i określonym przedziale czasowym. Wystarczy że zakupicie u nas towar, a my dostarczymy go naszymi samochodami wprost pod Wasze drzwi domu, działki, firmy, biura czy też magazynu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi transportowe na wysokim  poziomie i dokładamy starań aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze samochody to w większości samochody skrzyniowe, auta plandekowe z windą załadowczą lub bez, busy bagażowe (blaszanki) oraz kontenery. Wszystkie samochody jak i przewożony na nich towar objęte są ubezpieczeniem. Dla klientów zamawiających duże ilości towaru (zestawy Tirowe), załatwiamy nasze sprawdzone i zaufane firmy transportowo – logistyczne, które od razu  przewiozą towar wprost od producenta, tartaku  czy też dystrybutora na Waszą budowę.

Naszą dewizą jest terminowość, konkurencyjne ceny oraz solidność wykonania każdej usługi. Każdą dostawę zakupionego u nas towaru planujemy najpierw z Państwem: kiedy, gdzie i o której godzinie powinien zjawić się nasz kierowca. Jeśli zachodzi taka potrzeba nasi kierowcy również rozładują towar we wskazanym miejscu.

 

Transport Grudziądz i okolice

Usługi transportowe Grudziądz

Transport do Grudziądza i okolicznych miejscowości w większości przypadków może odbyć się natychmiast po zakupie w naszym składzie drewna i towarów budowlanych. Dostawy zakupionego u nas towaru: eko-opału  typu brykiet drzewny, pellet lub drewno kominkowe dostarczamy po uprzednim uzgodnieniu z Państwem konkretnej godziny dostawy. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej usługi rozładunku i wniesienia towaru do Państwa domu, mieszkania, biura czy firmy. Dostawy towaru odbywają się w godzinach urzędowania firmy, niemniej jednak w indywidualnych przypadkach istnieje możliwość zaplanowania rozładunku towaru w godzinach późniejszych.

 

Transport krajowy – cała Polska

Transport krajowy do 3,5 tony

Nasz skład drewna świadczy usługi transportowo-logistyczne zakupionego u nas towaru z możliwością dostawy na terenie całej Polski. Posiadamy bogatą flotę samochodową, dzięki czemu jesteśmy w stanie płynnie realizować zamówienia. Transport oraz całą logistykę planujemy z wyprzedzeniem tak aby usługa była wykonana rzetelnie, a towar dojechał zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Przewóz rzeczy odbywa się zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i europejskimi normami transportowymi. Dokładny cennik usług transportowych oraz cennik wniesienia towaru dostępny jest w siedzibie firmy Drewpłyt bezpośrednio u kierownika.

 

Transport międzynarodowy

Usługi transportowe międzynarodowe

Nasza firma transportowa świadczy kompleksowe usługi transportowe. Dowieziemy Państwa towar do większości krajów europejskich. Nasze busy bagażowe dojadą na pewno na czas i na miejsce. Nad każdym zleceniem czuwa kadra doświadczonych kierowców. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego działamy szybko, sprawnie i solidnie. Każde zlecenie wcześniej planujemy i uzgadniamy z odbiorcą. Jeśli jesteś zainteresowany transportem ekspresowym dopytaj o szczegóły w siedzibie firmy lub bezpośrednio u kierownika. Nasza kompleksowa oferta spedycyjno-transportowa to klucz do Państwa sukcesu.

 

Cennik transportu Grudziądz i okolice

Cennik usług transportowych

Przyjdź do naszego składu drewna, a nasi pracownicy wyliczą koszty dostawy towaru dostarczanego do Państwa oraz koszty wniesienia, w przypadku wyboru przez Państwa takiej opcji.

Ceny transportu uzależnione są od ilości zakupionego u nas towaru i odległości dzielącej firmę Drewpłyt od miejsca docelowego zrzutu towaru oraz czasu poświęconego na ewentualne dodatkowe zajęcia np.: długotrwały postój u klienta lub też długi i ręczny rozładunek samochodu. Wszystkie ceny są ustalane przed wykonaniem zlecenia. Nie musicie się Państwo martwić, że ceny ulegną zmianie w trakcie trwania usługi.

 

Przykładowe ceny transportu autami o DMC do 3,5 tony

*wszystkie podane ceny są cenami netto

Wniesienie towaru

Transport - wniesienie towaru

Przy większych  zakupach  towaru w Drewpłycie istnieje możliwość negocjacji cen za rozładunek

i wniesienie lub też całkowity gratis rozładunku. Jesteśmy nastawieni na stałą współpracę dlatego klient jest dla nas ważny. Nie szukamy klienta na jeden raz. Naszą główną zasadą jest marketingową jest reklama. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje dla Państwa zadowolenia i satysfakcji by nasze usługi transportowo-logistyczne były godne polecenia. To przecież takie proste! W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny, wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

 

Dane techniczne naszych samochodów dostawczych:

*Samochody skrzyniowe, pojazdy z windą oraz busy bagażowe (blaszanki) posiadają inne wymiary przestrzeni ładunkowej.

Zapraszamy do współpracy. Postaw na pewny i szybki transport.

Najczęstsze transporty towaru w okolicach Grudziądza

Miejscowości, do których nasz towar dowozimy najczęściej:

Grudziądz | Gardeja | Grupa | Gruta | Laskowice | Lisewo | Mełno | Mokre | Nowe | Płużnica | Pniewite | Radzyń Chełmiński | Świecie | Świecie nad Osą | Świerkocin | Terespol Pomorski | Warlubie | Węgrowo | Wiąg | zobacz więcej »

Transport - skład drewna grudziądz

Świadczymy również zewnętrzne usługi transportu krajowego i międzynarodowego (obce, nie związane z zakupami w Drewpłycie) dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli chcecie Państwo przewieźć swój towar zakupiony np.: w Castoramie, Leroy Merlin, Bricomarche, Bricoman, Składy Mrówka lub dokonać przeprowadzki, przewieźć meble to my się tym zajmiemy.

Usługi dodatkowe

Zapraszamy do współpracy. Postaw na pewny i szybki transport.

Kontakt bezpośredni do kierownika:

Daniel

tel. 517 136 222