Sęk w tym, że jesteśmy profesjonalistami

Przeprowadzki

Firma Drewpłyt to nie tylko skład drewna to również firma transportowa zajmująca się usługami przeprowadzek w tym taxi bagażowe oraz usługa przewozu rzeczy , usługa transportu mebli, pianin, fortepianów, sprzętu AGD/RTV, palet, transport motocykli oraz transport bagażowy-drobnicowy, oraz wszystkich innych rzeczy, które wymagają profesjonalnego transportu podczas przeprowadzki, jednak na tym oferta się nie kończy. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, firmy jak i instytucje. Bardzo rzetelnie podchodzimy do wcześniejszych ustaleń przewozu towaru klienta. Jesteśmy punktualni i solidni. Zaufało nam wiele osób, którym świadczyliśmy nasze usługi transportowe i właśnie te osoby i ich rekomendacje są naszą najlepszą reklamą. Dysponujemy odpowiednim zapleczem do bezpiecznego przewozu Państwa towarów. Nasze pojazdy oraz towar w momencie transportu jak i w trakcie załadunku są objęte specjalnym ubezpieczeniem, które chroni przewożony towar dając gwarancję rzetelności naszych usług. Podczas zabezpieczania towaru stosujemy specjalne pasy, taśmy oraz haki transportowe. Naszą normą jest zabezpieczanie przewożonych towarów specjalistyczną folią, oraz stosowanie pianek i mat antypoślizgowych. Posiadamy samochody skrzyniowe-plandekowe (również z windą załadowczą), busy blaszanki oraz auta kontenery. Wszystkie auta to samochody o DMC do 3,5 tony, maksymalny ciężar przewożonego towaru to 1,5 tony.

przeprowadzki grudziądz

Nasza ekipa to w większości ludzie młodzi z doświadczeniem w branży transportowo-przeprowadzkowej, to ludzie kreatywni, poważnie podchodzący do swojej pracy i nie bojący się wyzwań. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie z dbałością o wszelkie szczegóły. Korzystając z naszych usług transportowych możecie Państwo być pewni w 100%, że powierzony nam towar dotrze nienaruszony z punktu załadunku do punktu rozładunku.

Liczymy tylko, a raczej aż na to, że zadowolony klient poleci swoim znajomym naszą firmę

Działamy na rynku lokalnym (Grudziądz oraz miejscowości do 50 km) oraz świadczymy szeroko pojęte usługi transportu i logistyki krajowej i zagranicznej.

 

Jeśli chcecie Państwo zaoszczędzić pieniądze, czas oraz uniknąć nerwów postawcie na zawodowców i cieszcie się bezproblemowym przewozem swojego dobytku dzwoniąc do naszego kierownika:

Daniel

tel. 517 136 222

e-mail: biuro@drewplyt.com.pl

Przeprowadzki Grudziądz i okoliczne miejscowości do 50 km.

Większości z nas na pewnym etapie życia przydarza się moment przeprowadzki, który często wiąże się z dodatkowym stresem. Więc nie funduj sobie dodatkowych stresów pozostawiając swego dobytku amatorom. Dzięki naszemu doświadczeniu przy organizowaniu przeprowadzek możemy wdrożyć właściwe działania, aby lepiej zorganizować pakowanie, zabezpieczanie oraz skrócić czas samego załadunku jak i przewozu towaru z Państwa domu, mieszkania, firmy, magazynu lub sklepu, w którym dokonaliście zakupu towaru. Przeprowadzkę proponujemy wcześniej zaplanować, zaopatrując się w kartony, pudła, taśmy, folie zabezpieczające, sznury i wszystko to co jest niezbędne do zapakowania i zabezpieczenia dobytku, oraz z wyprzedzeniem powiadomić nas o fakcie zakupu usługi transportowej lub usługi przeprowadzkowo-logistycznej. Umawiając się wcześniej z naszym działem pomożemy Państwu zorganizować całą przeprowadzkę tak aby odbyła się ona taniej, szybciej i bez najmniejszego uszczerbku.

Przeprowadzka, czy to straszne?

Chociaż przeraża Was chaos związany z przeprowadzką wynikający z pakowania swojego całego dorobku życia w pudła, zawijania i zabezpieczania tych rzeczy aby nie uległy zniszczeniu, oraz wizja przewozu, a i tak nie możesz doczekać się chwili kiedy ostatni kwiatek doniczkowy ustawisz na parapecie swojego nowego mieszkania. Czy da się uniknąć stresu związanego z przeprowadzką i przeprowadzić ją tak, aby nic się nie zniszczyło lub nie zaginęło w tym całym zmieszaniu? Owszem. Nawet wtedy, jeśli chcesz przewieźć swoją starą ciężką garderobę, która jest jedyną pamiątką po babci, a w bloku nie ma windy – wystarczy, że zlecisz tę usługę profesjonalistom.

Pewnie zastanawiasz się, czy są profesjonalne firmy, które w odpowiedni i fachowy sposób zabezpieczą i przewiozą dorobek życia? Oczywiście, że tak, jest wiele specjalistycznych firm transportowych, które zajmują się przeprowadzkami. Firmy takie nie tylko przewiozą Twój towar z punktu A do punktu B ale również pomogą zabezpieczyć, zapakować oraz znieść i wnieść do nowego mieszkania. Dobrze jest sprawdzić opinie o firmach tego typu, internauci to bezcenne źródło informacji co do ceny, doświadczenia i rzetelności. Jeśli chodzi o Grudziądz i przylegle mu miejscowości, przykładem godnej zaufania firmy może być Drewpłyt – firma transportowo-logistyczna (www.drewplyt.com.pl). Drewpłyt to firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem. Firma oferuje usługi przewozowe w kraju i zagranicą, a także przeprowadzki oraz całą logistykę z tym związaną zarówno z mieszkań prywatnych jak i biur.

Od czego zacząć?

Jeśli wybraliście firmę Drewpłyt -firma transportowo-logistyczna, to po prostu zadzwońcie do naszego kierownika Daniela, na numer tel. 517 136 222, i umówcie się na spotkanie. Nasz pracownik firmy przeprowadzkowej podjedzie do Państwa aby uzyskać wszystkie niezbędne informację dotyczące przeprowadzki, tj.: adres w celu określenia odległości, ilość oraz wielkość rzeczy planowanych do przewiezienia. Te informacje pozwolą nam na dokonanie wstępnej wyceny, usługę transportowo-logistycznej. W trakcie takiej wizyty można ustalić czy ma być to kompleksowa usługa z pakowaniem i zabezpieczaniem rzeczy osobistych, czy mamy zorganizować kartony czy też pozostanie nam tylko zniesienie i zapakowanie rzeczy na auto. Opcji usług dodatkowych jest wiele i abyśmy mogli podejść indywidualne do każdego zlecenia niezbędna jest wstępna rozmowa . Po ustaleniu szczegółów i sporządzeniu umowy pozostanie już tylko rozpocząć przeprowadzkę.

Akcja! Zaczynamy

Nareszcie koniec

I tak to wygląda Dzięki nam nie jesteście Państwo zmęczeni przeprowadzką i noszeniem ciężkich rzeczy. Jesteśmy pewni, że dzięki nam z litością i współczuciem spoglądacie na sąsiada z naprzeciwka, który ledwo żyje zmęczony przeprowadzką, i rozżalony stratami, bo podczas całej tej akcji stłukł kilka talerzy, lustro i tak ważny dla jego żony obraz, i jeszcze te porysowane ściany na klatce, obita nowa kuchnia, a gdy jeszcze podsumował wszystkie wydatki związane z transportem, to okazało się, że nie było to wcale taniej niż gdyby to wszystko za niego zrobiła profesjonalna firma zajmująca się przeprowadzkami. Ci którzy skorzystali z naszych usług o przeprowadzce pozostanie już tylko urządzić parapetówkę a za zaoszczędzone dzięki nam pieniądze ugościć w Swoim nowym domu przyjaciół, z którymi z radością spędzą czas zamiast nosić ciężkie meble.

A ile to kosztuje?

Oczywiście nic nie jest za darmo Wbrew pozorom nie jest to wygórowana kwota. Wszystko zależy od ilości przewożonego towaru, od odległości na jaką nasze samochody muszą dowieźć towar, od rodzaju samochodu (np.: z windą czy bez), od ilości zaangażowanych w projekt pracowników, ilości zużytego materiału do zabezpieczenia przewożonych rzeczy oraz czasu (roboczo godzin) potrzebnych do wykonania Waszego zlecenia, oraz od wybranej przez Państwa opcji kompleksowej z pakowaniem, czy tylko zapakowaliśmy i rozpakowaliśmy towar. Jest wiele czynników wpływających na cenę usługi przeprowadzkowej. Jedno jest pewne zapłaciliście normalnie, po prostu po ludzku mało.

A ponieważ jesteśmy firmą legalnie działającą, na każdą wykonaną usługę wystawiamy fakturę lub paragon.

A jeśli będziecie zadowoleni z naszych usług i z ceny – a w tym już nasza rola, to wspomnijcie o Drewpłycie Waszym znajomym by ich przeprowadzka przebiegła również sprawnie. Przeprowadzi Grudziądz i okolice – zapraszamy do skorzystania z oferty!

Dane techniczne naszych pojazdów plandekowych:

*Samochody busy bagażowe (blaszanki) oraz samochody plandekowe z windą posiadają inne wymiary.

Polecamy również usługi

Logistyka krajowa i zagraniczna, a w tym transport , to coś co kreci i pozwala nam się rozwijać. Po prostu Jesteśmy dla Was!