Sęk w tym, że jesteśmy profesjonalistami

Gwarancja jakości

 

Firma Drewpłyt to sklep oraz hurtownia, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się sprzedażą drewna i produktów drewnopochodnych. Co to oznacza? Że mamy w tej branży naprawdę spore doświadczenie i wiemy, jak dobrać produkty, aby spełniały najwyższe standardy jakościowe, a przez to przekładały się na zadowolenie i komfort użytkowania naszych Klientów. Drewno będące produktem naturalnym jest szczególnie bliskie naszemu sercu. Cechuje się ono niepowtarzalnym walorem estetycznym, jest ponadczasowe, a w XXI wieku przeżywa swoje drugie życie, ze względu na modę na wyroby z drewna. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki asortyment produktów, do których zalicza się między innymi: drewno budowlane, konstrukcyjne, drewno strugane, okucia metalowe, płyty, akcesoria czy inne materiały budowlane, ale przede wszystkim wyroby dobrej jakości. W naszej firmie liczy się nie tylko to, by każdy znalazł produkt odpowiadający jego oczekiwaniom, ale przede wszystkim to, by dokonany zakup wiązał się z satysfakcją i zadowoleniem na długie lata. Takie efekty można uzyskać tylko poprzez najwyższą jakość produktu. To, co wyróżnia naszą firmę od początku jej działalności, to oferowanie wysokiej jakości materiałów drzewnych i drewnopochodnych w dobrej cenie. Nasza firma, oprócz sprzedaży drewna, zajmuje się także składem eko-opału, w tym brykietu drzewnego, pelletu i drewna kominkowego. W sprzedaży detalicznej i hurtowej znajdą Państwo wysokiej jakości wyroby z drewna sosnowego, świerkowego, modrzewia i innych pochodzenia syberyjskiego i skandynawskiego.

 

Wysoka jakość produktów i usług

 

Drewpłyt, to także firma transportowo-logistyczna. Również w tym obszarze naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość usług, jakie Państwu oferujemy. Jak tego dokonujemy? Po pierwsze, dysponujemy bogatą flotą samochodową, w skład której wchodzą samochody plandekowe, skrzynie z windą załadowczą, busy bagażowe i kontenery, pozwalające na odpowiedni przewóz towarów i sprzętów wielkogabarytowych. Po drugie, wiemy, że powierzając nam transport swoich rzeczy osobistych oddają Państwo w nasze ręce nie tylko rzeczy materialne, ale też te, które mają wartość sentymentalną. Dlatego podstawą naszej działalności jest bezpieczeństwo. W transporcie wykorzystujemy najnowsze metody zabezpieczenia towaru, który obejmujemy zawsze dodatkowym ubezpieczeniem. Po trzecie, stawiamy na wykwalifikowany i doświadczony zespół ludzi, którzy są zaangażowani w swoją pracę i świadomi tego, jak ważny jest bezpieczny i profesjonalny transport świadczony dla naszych Klientów.

Decydując się na zakup produktów naszej firmy lub skorzystanie z naszych usług, mają Państwo pewność, że otrzymają najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie, opatrzoną dodatkowo miłą atmosferą, którą tworzą ludzie pracujący z pasją.