Sęk w tym, że jesteśmy profesjonalistami

Transport

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług transportowo-logistycznych – transport Grudziądz i okolice.

 1. transport wewnętrzny – dla potrzeb naszego składu drewna Drewpłyt- dostawa zakupionego u nas towaru pod drzwi klienta zobacz więcej »
 2. usługi transportowo-logistyczne zewnętrzne – transporty krajowe i zagraniczne dla osób prywatnych i firm z zewnątrz zobacz więcej »
 3. usługi przeprowadzkowe – przeprowadzki i cała logistyka z tym związana zobacz więcej »

Firma Drewpłyt już od ponad dwudziestu lat świadczy dla Państwa usługi transportowe i logistyczne. Jaki dokładnie rodzaj usług znajdą Państwo w naszej ofercie? Jedną z usług świadczonych przez naszą firmę jest transport wewnętrzny, w ramach którego dostarczamy zakupiony w naszym składzie drewna towar pod drzwi klienta! W zakresie tej usługi oferujemy Państwu transport na terenie całego Grudziądza i jego okolic, a także na terenie całej Polski, jak również poza granicami naszego kraju!

Oferujemy Państwu także usługi transportowo-logistyczne w wymiarze krajowym i zagranicznym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji zewnętrznych. Naszym atutem jest fakt, że proponowane przez nas usługi transportowe są zawsze spersonalizowane i dopasowane do potrzeb każdego klienta.

W ramach świadczonych przez nas usług transportowych znajdą Państwo również szeroką ofertę dedykowaną przeprowadzkom. W jej zakresie znajduje się między innymi: taxi bagażowe, transport mebli i rzeczy wielkogabarytowych (jak np. fortepianów), motocykli, a także sprzętu AGD/RTV oraz rzeczy bagażowo-drobnicowych. Oferujemy Państwu przewóz towarów i każdej rzeczy, która wymaga profesjonalnego transportu podczas przeprowadzki. Mając wieloletnie doświadczenie doskonale wiemy, jak ważna jest świadomość, że osobiste rzeczy Klienta, które mają najczęściej obok wartości materialnej, także tę sentymentalną, zostaną przewiezione w sposób bezpieczny i uważny, z należytą starannością. Naszym celem jest nie tylko dowiezienie rzeczy z punktu A do punktu B, ale przede wszystkim wpisujące się w misję naszej firmy, zadowolenie klienta oparte na przekonaniu, że jego rzeczy są w dobrych rękach..

Ponieważ transportem zajmujemy się od dawna, mamy swoje sposoby na to, by czy to transport krajowy, czy zagraniczny lub związany z przeprowadzką, odbywał się zawsze na najwyższym poziomie.W tym celu dysponujemy bogatą flotą samochodową, w skład której wchodzą: samochody plandekowe, skrzyniowe z windą załadowczą, busy bagażowe (blaszanki), kontenery. Towary przewozimy samochodami o DMC 3,5 tony z maksymalnym załadunkiem jednorazowym do 1,5 tony. Wszystkie pojazdy, jak i przewożony towar objęte są dodatkowym ubezpieczeniem. Jednym z naszych największych atutów są nasi kierowcy. Stanowią oni doświadczony i wykwalifikowany, młody zespół ludzi zaangażowanych w swoją pracę i świadomych tego, jak ważny jest bezpieczny i profesjonalny transport świadczony dla naszych klientów.

Każde zlecenie jest najpierw dobrze zaplanowane, a następnie realizowane w oparciu o trzy dewizy, które przyświecają nam w świadczeniu usług logistyczno-transportowych:

 1. bezpieczeństwo – stosujemy najnowsze metody zabezpieczeń w przewozie towarów,
 2. terminowość – nasze przesyłki trafiają zawsze w ustalone wcześniej miejsce i na czas,
 3. odpowiedzialność – wiemy, że powierzając nam swoje rzeczy obdarzają nas Państwo zaufaniem.

Naszą zaletą są także konkurencyjne ceny, ustalane zawsze na początku usługi, tak by nasi klienci nigdy nie zostali zaskoczeni dodatkowymi opłatami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych!

Przewozimy

 • sprzęt AGD i RTV
 • meble
 • pianina i fortepiany
 • rzeczy osobiste
 • maszyny i urządzenia
 • artykuły budowlane
 • towary luzem i na paletach
 • oraz wszystkie inne, które spełniają warunki prawidłowego transportu.

Dane techniczne naszych samochodów plandekowych:

 • samochody marki Renault Master (plandeka lub skrzynia)
  • długość skrzyni ładunkowej   –  4,20 m
 • szerokość skrzyni ładunkowej  –  2,20 m
  • wysokość skrzyni ładunkowej – 2,30 m
  • DMC do 3,5 tony
  • maksymalny ciężar przewożonego towaru do 1,5 tony

*Samochody skrzyniowe z windą oraz busy bagażowe (blaszanki) posiadają inne wymiary.

Baza naszej firmy mieści się w:

Mieszka I 7

86-300 Grudziądz

Kierownik działu transportu:

Daniel

tel. + 48 517 136 222

Jeśli pomyśleliście o taxi bagażowym, transporcie towaru do innego miasta lub przeprowadzce, dzwońcie a dowiecie się więcej szczegółów naszej oferty.