Sęk w tym, że jesteśmy profesjonalistami

Drewpłyt

– skład drewna, eko-opału oraz firma transportowa

Drewpłyt to firma rodzinna, która powstała w Grudziądzu w 1997 roku. Od ponad dwudziestu lat sprzedajemyHala Drewpłyt - skład drewna w Grudziądzu drewno i produkty drewnopochodne. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Możesz być pewien, że każde zamówienie jest zindywidualizowane i dopasowane do Twoich potrzeb. W dzielnicy Tarpno mamy swoje biura i halę magazynową wysokiego składowania.

W naszym asortymencie znajdują się produkty najwyższej jakości, takie jak: drewno konstrukcyjne, więźba dachowa sucha i strugana, tarcica szorstka zwykła. Mamy szeroki wybór płyt: OSB, MFP, MDF oraz płyty wiórowe, lakierowane i HDF. W Drewpłycie znajdziesz również wiele rodzajów sklejki: sklejka sucho trwała, wodoodporna, antypoślizgowa czy sklejka szalunkowa. Pomożemy wybrać Ci najlepszy eko-opał typu drewno opałowe – kominkowe, brykiet drzewny oraz pellet. To co wyróżnia nas na rynku drzewnym to szeroki asortyment podbitek, desek czołowych, klejonki i drewna podłogowego oraz desek tarasowych. Mamy największy wybór materiałów drzewnych z drewna świerkowego, sosnowego, a także z coraz bardziej modnego w ostatnim czasie i niezwykle odpornego modrzewia syberyjskiego.

Znani jesteśmy z produkcji drzwi i okien gospodarczych zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Zaimpregnujemy Twoje drewno i wszelkie materiały drewniane. Impregnaty i inne środki zabezpieczające mamy w swojej ofercie, dlatego zawsze dobierzemy odpowiedni produkt.Specjaliści z naszej stolarni heblują i przycinają zakupiony towar, dzięki temu drewniane produkty spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli szukasz materiałów budowlanych, świetnie trafiłeś! W naszym asortymencie znajdziesz papę, wełnę mineralną, wkręty, gwoździe, pędzle i wiele innych materiałów.

Jesteśmy również producentem mebli ogrodowych w tym donic, stołów, wiatraków, studni, wędzarni ogrodowych, itp. Dzięki naszym produktom Twoja architektura ogrodowa będzie niepowtarzalna. Każdy zakupiony towar możemy dostarczyć wprost pod Twoje drzwi.

Nie jesteśmy sieciówką, dlatego mamy czas na poznanie Twoich potrzeb. Gdy już dokonasz wyboru, dokładnie sprawdzimy i przygotujemy Twoje zamówienie, by było zawsze najwyższej jakości. Drewpłyt to skład drewna, eko-opału oraz firma transportowa w jednym. Wielu Klientów już nam zaufało, bo od ponad dwudziestu lat stawiamy na solidność, zaufanie i jakość produktów.

Myślisz „tartak Grudziądz”, „tania tarcica” lub „dystrybutor drewna”, pomyśl od razu o naszym składzie drewna w Grudziądzu.

Zapraszamy na zakupy od poniedziałku do soboty!

Transport Grudziądz

Sprawdź gdzie dostarczamy nasze wyroby i cennik zobacz więcej »

Chcesz zobaczyć mapę wszystkich naszych produktów i usług zobacz więcej »