Sęk w tym, że jesteśmy profesjonalistami

Brykiet kominkowy

4 kwietnia 2019

Chcesz ogrzać mieszkanie lub domek, ale niezwykle ważna jest dla Ciebie ekologia? W kotłach, kominkach i piecach świetnie sprawdzi się brykiet. Ogrzewanie tym materiałem będzie nie tylko bardzo wydajne, ale również ekologiczne i tym samy zdrowe dla środowiska. A dlaczego? czytaj więcej »

Transport krajowy i zagraniczny

3 kwietnia 2019

Firma Drewpłyt to nie tylko skład drewna czy usługi bezpośrednio z nim związane. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie logistyki, takie jak transport krajowy i zagraniczny. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Usługi transportowe czytaj więcej »

Pellet

2 kwietnia 2019

Kotły na pellet, kominki na pellet… Wokół wiele słychać o tym produkcie. Cóż to takiego? Czy jest ekologiczny? Czy służy tylko do ogrzewania? Pellet to jedno z odnawialnych źródeł energii. To nic innego, jak granulat, którego używa się do spalania czytaj więcej »

Przeprowadzki

20 marca 2019

Firma Drewpłyt oprócz szeregu usług związanych ze sprzedażą drewna oferuje Państwu swoje usługi transportowe w zakresie przeprowadzek. Zapewniamy profesjonalną usługę transportową oraz przewóz towarów, takich jak: meble, sprzęty wielkogabarytowe, takie jak pianina czy fortepiany, a także sprzęt AGD/RTV czy motocykle. czytaj więcej »