Sęk w tym, że jesteśmy profesjonalistami

Drewpłyt.

 – skład drewna, eko-opału oraz firma transportowa

Drewpłyt to firma rodzinna z długoletnim stażem sięgającym roku 1997.

Hala Drewpłyt - skład drewna w GrudziądzuCentrala firmy oraz biuro handlowe, wraz z halą magazynową wysokiego składowania mieści się w Grudziądzu, w dzielnicy Tarpno. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej różnego rodzaju drewna oraz wyrobów drewnopochodnych. Nieprzerwanie od naszej działalności oferujemy Państwu najwyższej jakości asortyment, począwszy od tarcicy szorstkiej zwykłej, drewna konstrukcyjnego, więźby dachowej suchej i struganej poprzez wszelkiego rodzaju płyty-OSB, MFP, MDF, płyty wiórowe, lakierowane i HDF. W Drewpłycie znajdziecie również wiele rodzajów sklejki: sklejka sucho trwała, wodoodporna, antypoślizgowa, czy też sklejka szalunkowa. W sprzedaży posiadamy również eko opał typu drewno opałowe – kominkowe, brykiet drzewny oraz pellet. To co wyróżnia nas na rynku drzewnym to szeroki asortyment podbitek, desek czołowych, klejonki i drewna podłogowego oraz desek tarasowych. W tym asortymencie największy wybór materiału drzewnego posiadamy z drewna świerkowego, sosnowego a także z coraz bardziej modnego w ostatnim czasie i niezwykle odpornego modrzewia syberyjskiego. Dla firm i osób prywatnych znajdzie się też w dziale okien gospodarczych i drzwi kilka ciekawych propozycji. Dział impregnacji przyjmuje zamówienia na zabezpieczanie drewna właściwymi impregnatami znajdującymi się w naszej ofercie a także z powierzonego materiału. Natomiast nasz dział stolarni przytnie i przehebluje Twój zakupiony towar. Dział transportu zajmie się dostawą towaru pod Twoje drzwi. U nas znajdziesz też podstawowe materiały budowlane, zaczynając od papy, wełny mineralnej poprzez wkręty, gwoździe, kończąc na pędzlach i środkach ochrony i impregnacji drewna. Od niedawna uruchomiliśmy dla Państwa sprzedaż artykułów drewnianych do architektury ogrodowej typu donice drewniane, stoły ogrodowe, różnego rodzaju studnie i wiatraki ogrodowe. Nie wierz nam w to co teraz piszemy ? – po prostu przyjedź i przekonaj się sam. Nie jesteśmy sieciowym molochem, dlatego mamy czas na poznanie Twoich potrzeb. Gdy już dokonasz wyboru, dokładnie sprawdzimy i przygotujemy Twoje zamówienie, by było najwyższej jakości.
Skupiamy się na realizacji założonych celów. Zapewniamy, że od początku naszej działalności pamiętamy o naszych głównych wartościach:
solidność, zaufanie oraz jakość produktów.

Jesteśmy również producentem mebli ogrodowych w tym donic, stołów, wiatraków, studni, wędzarni ogrodowych, itp.

Myślisz „tartak Grudziądz”, „tania tarcica” lub „dystrybutor drewna”, pomyśl od razu o naszym składzie drewna w Grudziądzu.
Zapraszamy na zakupy od poniedziałku do soboty ?

Transport Grudziądz

Sprawdź gdzie dostarczamy nasze wyroby i cennik zobacz więcej »

Chcesz zobaczyć mapę wszystkich naszych produktów i usług zobacz więcej »